ZAKWATEROWANIE - OFERTA HOTELOWA

FAST FORWARD Sp. z o.o. oferuje zakwaterowanie w kilku wybranych hotelach w Warszawie w dowolnym terminie od dnia 14.09.2004 do dnia 19.09.2004 (maksimum 5 pełnych dób hotelowych w pokojach 1- i 2-osobowych z łazienkami, noclegi  wliczonymi śniadaniami). Ofertą objęte są następujące hotele:
 

HOTEL

ADRES

STANDARD

pokój 1-os.

pokój 2-os.

INTERCONTINENTAL

ul. E. Plater 49

«««««

BRAK WOLNYCH MIEJSC

SOFITEL-VICTORIA

ul. Królewska 11

«««««

BRAK WOLNYCH MIEJSC

RADISSON

ul. Grzybowska 24

«««««

BRAK WOLNYCH MIEJSC

MERCURE F. CHOPIN

Al. Jana Pawła II 22

«««

BRAK WOLNYCH MIEJSC

EUROPEJSKI

ul. Krakowskie Przedmieście 13

«««

BRAK WOLNYCH MIEJSC

NOVOTEL CENTRUM

ul. Nowogrodzka 24/26

«««

BRAK WOLNYCH MIEJSC

DOM CHŁOPA

Pl. Powstańców Warszawy 2

«««

BRAK WOLNYCH MIEJSC

IBIS CENTRUM

Al. Solidarności 163

««

BRAK WOLNYCH MIEJSC

IBIS STARE MIASTO

ul. Muranowska 2

««

BRAK WOLNYCH MIEJSC

PREMIERE CLASSE

ul. Towarowa 2

«

BRAK WOLNYCH MIEJSC

ATOS

ul. Mangalia 1

«

BRAK WOLNYCH MIEJSC

ARAMIS

ul. Mangalia 3b

«

BRAK WOLNYCH MIEJSC

PORTOS

ul. Mangalia 3a

«

BRAK WOLNYCH MIEJSC


Uwagi dotyczące zakwaterowania

1. Podane ceny obejmują koszt pokoju za jedną dobę, z wliczonym śniadaniem oraz podatkiem VAT 22%.

2. FAST FORWARD Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do wprowadzenia korekty ogólnego poziomu cen w przypadku istotnej zmiany kursu euro i wzrostu kosztów usług noclegowych w wymienionych hotelach.

3. Rezerwacja hotelu zostanie dokonana i potwierdzona przez FAST FORWARD Sp. z o.o. po otrzymaniu niniejszego zgłoszenia oraz po uregulowaniu należności w pełnej wysokości za daną rezerwację.

4. Wyjątkiem od ww. reguły jest hotel PREMIERE CLASSE: rezerwację miejsc w tym hotelu należy zgłaszać do FAST FORWARD Sp. z o.o.; w odpowiedzi FAST FORWARD Sp. z o.o. prześle pocztą lub e-mailem potwierdzenie przyjęcia danej rezerwacji, natomiast należność za zarezerwowane i wykorzystane miejsca należy uregulować bezpośrednio w hotelu w wysokości, która wynika z przemnożenia stawek podanych w tabeli przez liczbę dób hotelowych.

5. Potwierdzenie realizacji miejsc przez FAST FORWARD Sp. z o.o. jest podstawą do realizacji rezerwacji bezpośrednio w danych hotelu, bez konieczności zgłaszania się na stoisku Rezerwacji Hotelowych w recepcji Kongresu.

6. FAST FORWARD Sp. z o.o. gwarantuje miejsce w wybranym hotelu, jeśli opłata za zakwaterowanie zostanie dokonana do 15.09.2004; w przypadku dużej liczby zainteresowanych decydować będzie kolejność zgłoszeń.

7. Po upływie ww. terminu rezerwacje hotelowe będą rozpatrywane indywidualne.

8. Rezygnacje z zarezerwowanych miejsc będą przyjmowane wyłącznie pisemnie (faks, e-mail, poczta).

9. W przypadku anulowania miejsc w terminie do dnia 01.07.2004 pobrana opłata hotelowa będzie zwrócona przez FAST FORWARD Sp. z o.o. z potrąceniem opłaty manipulacyjnej w wysokości 20 PLN (koszty operacyjne).

10. W przypadku anulowania miejsc po upływie ww. terminu i jednocześnie przed 01.09.2004 oprócz opłaty manipulacyjnej potrącony będzie koszt pierwszej doby hotelowej w pełnej wysokości.

11. W przypadku anulowania miejsc po 01.09.2004 oraz w przypadku niewykorzystania zarezerwowanych miejsc w hotelu nie przysługuje zwrot kosztów.